![](http://osvitabor.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/120481564_901149140291348_2902339792088961982_o-1024x632.jpg)
Напередодні Дня працівників освіти голова Бородянської державної адміністрації Аліна Бурдак спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрко привітали, вручили грамоти та подарунки представникам освітянських колективів району і побажали невичерпної наснаги , оптимізму у помислах та справах, добробуту, життєдайної сили, безхмарних, мирних днів. Серед нагороджених: Пилипенко А.М. (ОЗНЗ Загальцівське НВО), Маруженко І.О.(Микулицький ДНЗ «Ялинка»), Ельке Т.В. ( централізована бухгалтерія відділу освіти), Андрієнко К.Г.(Микулицька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Смакова Н.Б. ( Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Зінова Н.М. (Немішаївський ДНЗ «Срібний дзвіночок»).