Відновлення роботи закладів дошкільної освіти

Станом на 11 .06. 2020 року комісією у складі начальника відділу освіти Бородянської РДА Кухар В.І., головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бородянського районного управління Литвинчук В.О., голів сільських (селищних) рад в присутності завідувачів закладів дошкільної освіти здійснено обстеження закладів освіти щодо готовності їх роботи на період карантину.
У ході перевірки з`ясовано, що в закладах освіти створені умови для перебування дітей в період карантину: підготовлений персонал, розміщено інформаційні листи для батьків та працівників закладу; дитячі майданчики, харчоблоки, території закладів та приміщення відповідають санітарним вимогам сьогодення; організовано місця для обробки рук антисептиками; придбано безконтактні термометри, дезінфікуючі та миючі засоби, паперові рушники, засоби індивідуального захисту ( для працівників).
З 15.06.2020 ,за рішеннями виконкомів сільських та селищних рад, поступово відновлюється робота закладів дошкільної освіти.