Урочисте відкриття в с.Загальці спортивного майданчика зі штучним покриттям

12 серпня в рамках обласної програми «Київщина спортивна» начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан та голова Бородянської райради Георгій Єрко урочисто відкрили в селі Загальці спортивний майданчик зі штучним покриттям. Почесні гості у своїх виступах підкреслили, що фізична культура та спорт це пріоритет розвитку сучасної України в цілому, оскільки заняття спортом дуже важливе і є одним із чинників здоров’я та популяризацією здорового способу життя.
Участь у заході також взяли перша заступниця керівника прес-служби управління молоді та спорту Київської ОДА Ірина Чудік, начальник відділу освіти Бородянської РДА Валентина Кухар, директор ДЮСШ при відділі освіти РДА Петро Саханда, голова Загальцівської сільської ради Валентина Буряк, директор навчального закладку Надія Козир, представники педагогічного колективу та громади села, школярі.
Workout-майданчик з тренажерним обладнанням, що має штучний газон, розташований на території опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». На майданчику 11 тренажерів: жим від грудей – верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга.