Спортивне свято у Немішаївському НВК

6 вересня на базі Немішаївського НВК відбулась прекрасна подія – відкриття стінки для скелелазіння! Фактично, це перший шкільний скеледром на теренах Бородянщини.
Варто зазначити, що перший навчальний тиждень в школі є олімпійським тижнем, а отже сьогодні відбулося ціле спортивне свято. Учні школи представляли свої успіхи в різних сферах. Це чірлідінг, з яким школа знайомилась в червні в рамках візиту руху Олександра Педана JuniorZ. Це східні єдиноборства від школи ІДЖІ. Це випускники школи Кравченко Кирило та Гайдук Ярослав, які нещодавно зайняли перше місце в області з баскетболу у складі обласної команди. Це представлення секції боксу від Elite Fitness.
Презентував скеледром та проводив перші демонстраційні підйоми з учнями Кот Тарас Васильович, інструктор з туризму.
Встановлення стінки для скелелазіння стало можливим завдяки виграним на конкурсі Бюджет участі селища Немішаєве 30 тисяч гривень з селищного бюджету. Також в процесі реалізації проєкту допомагали: громадська організація «Котигорошко» – фінансова підтримка та консультації, Сергій Разкевич – допомога та сприяння, Артем Клокун, Богдан Давидчук, Дмитро Каплуновський та Євген Лисенко – монтаж.
Гостями заходу були голова селищної  ради Замідра Сергій Володимирович, заступник голови – Карповець-Лисенко Оксана Петрівна, Разкевич Сергій Григорович, Петрук Олександр Іванович, делегати об’єднаних територіальних громад Чернівецької області, вчителі фізкультури району.