Семінар-практикум «Використання інтерактивних форм і методів роботи у позакласній діяльності закладу освіти»

11 лютого 2020 року на базі Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н. Сосніної для заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти району, Пісківської ОТГ, Бородянської ОТГ проведено семінар – практикум «Використання інтерактивних форм і методів роботи у позакласній діяльності закладу освіти»
Учасники семінару познайомилися з досвідом роботи закладів освіти Пісківської ОТГ з реалізації художньо-естетичного виховання та використання інтерактивних форм і методів виховної роботи, який презентували заступники директорів шкіл з виховної роботи Білоконь Г.В. (Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Н. СосніноЇ), Марченко Г.Д.(Пісківський академічний ліцей), Поплавська Н.В.(Пісківська гімназія) та педагог-організатор Царенко С. В. (Мигалківське НВО).
Заступники директорів шкіл з виховної роботи та педагоги-організатори обмінялися досвідом щодо проведення профорієнтаційних заходів у 2020 році; ознайомилися з виставкою дитячої творчості Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Н. СосніноЇ, Пісківського академічного ліцею, Пісківської гімназії, Мигалківського НВО; взяли активну участь у проведенні інтерактивної вправи на знайомство; тренінгу «Обираємо професію»; майстер-класів Канзаши», «Оригамі», «Паперова майстерня», «Вироби з атласної стрічки».