Перемога учнів Клавдіївської школи у Міжнародному фестивалі “Балтійський бриз”

Велику, значну перемогу привезли учні Клавдіївської школи – танцювальний колектив “Калиновий цвіт” узяв участь у Міжнародному фестивалі “Балтійський бриз”, що відбувався 7-8 травня у Швеції, місті Стокгольм, на борту парому “Романтика”. Молодша група колективу, учні 2 А класу, здобула 2 місце і сертифікат на 100€. Старша група колективу (учні 4-х класів, 5А, 6А) нагороджена ГРАН-ПРІ Міжнародного фестивалю: їм вручено сертифікат на 500€ та 5000₴. Саме нашому колективові від усіх учасників фестивалю доручено вручати запашний український коровай капітану корабля на гала-концерті. Ця заслужена перемога є результатом творчої праці насамперед керівника ансамблю, заслуженого артиста України Івануса Віктора Дмитровича та учнів, які давно полюбили мистецтво народного танцю.
Чудовий настрій і враження від далекої та насиченої подорожі залишиться в пам’яті, адже діти змістовно провели час: відвідавши Литву, Латвію, Швецію, побували на екскурсіях у Вільнюсі, Ризі, Стокгольмі. Відчули себе справжніми мандрівниками, адже пливли Балтійським морем на дев’ятиповерховому паромі, зручному і сучасному, де й відбувався фестиваль.
Наші враження від побаченого та високих нагород ми привезли додому. Проте із гордістю передаю насамперед батькам, а також і педагогам школи, що усі, з ким спілкувалися наші діти, а це організатори фестивалю, працівники турагенції, готелів, екскурсоводи, гід і водії, відгукувалися про них якнайкраще. Мріємо про нові досягнення і віримо в себе!