Міжнародний день захисту дітей в умовах карантину

Сьогодні Бородянська районна Рада відсвяткувала Міжнародний день захисту дітей просто неймовірною акцією – троє дітей-лідерів Бородянщини: Аліна Федієнко, Даша Станкевич та Мелещенко Павло на один день, 1 червня, замінили Голову Ради, його заступника та керівника апарату діловодства. Учні виконували всі обов’язки урядовців, проводили наради і зустрічі, пізнавали так звану “внутрішню кухню” роботи районної Ради.
Відбулися зустрічі з головами медичних установ Бородянського району: керівником КП БРР Бородянська ЦРЛ Чебишевим І.С. та керівником КЗ БРР ЦПМСД Бовсуновським М.І. Обговорили два нагальних питання – боротьбу з коронавірусом та виділення коштів для забезпечення протипожежної безпеки закладів; зустрічі з представником служби ДСНС з приводу пожежної ситуації в районі, начальником служби у справах дітей Стасенко Л.С., з якою обговорили основні проблеми в цій сфері, та заступником начальника поліціі, який подав пропозицію про встановлення додаткових дорожніх знаків на проблемному перехресті Здвижівка-Бабинці, що на Старокиївському шосе.
З робочою зустріччю до дітей завітали депутати Київської обласної Ради Єрко Галина Георгіївна та Кармазин Сергій Вікторович. Вони обговорили з дітьми-лідерами питання молодіжної політики в районі та області та вручили дітям Подяки від Київської обласної Ради за активну участь у житті району.
Загалом день пройшов дуже насичено і продуктивно. Були й незаплановані зустрічі зі звичайними відвідувачами, коли доводилося вирішувати нагальні проблеми, що називається “з колес”, без підготовки.
Діти достойно справилися з покладеними на них обов’язками, отримали море вражень та досвіду!
А ще вони виконали дуже приємну місію – поздоровили з днем народження від імені Бородянської районної Ради директора Озерського НВО Духоту В.І. та вручили йому Подяку за багаторічну сумлінну працю.
Такі акції дуже потрібні! Адже молодь отримує практичне розуміння роботи органів влади, перестає сприймати їх, як щось далеке, недосяжне та незрозуміле, а можливо навіть саме в цей момент вирішує пов’язати свою долю в майбутньому з відповідальною роботою – допомагати громаді організувати своє життя.
Щира подяка за ідею та величезний труд, докладений для її втілення заступнику Голови БРР Олексій Черкашин, щира подяка за співпрацю Георгій Єрко, обласним депутатам Єрко Галині та Кармазіну Сергію за сприяння у цій акції. Щира подяка начальнику Бородянського районного відділу освіти Кухар Валентині Іванівні за підтримку цього безумовно потрібного починання! Щира подяка всім співробітникам Ради, які сьогодні радо прийняли до своєї сім’ї молодь та ділилися з ними своїм досвідом! Щира подяка також всім представникам служб, які, не дивлячись на зайнятість, знайшли можливість приїхати і поспілкуватись з дітьми на рівних!
Чекаємо наступних акцій з нетерпінням!