«Безпека дітей за приорітет»!

12 червня 2019 року на базі Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся відкритий захід на тему «Безпека дітей – пріорітет громади». Участь в ньому прийняли Бородянський РВ ГУ ДСНС України у Київській області, Бородянське ВП Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області, Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості, кориспонденти Бородянської районної громадсько-політичної газети «Вперед» та учні бородянських шкіл які перебувають при літніх денних таборах.

Перед присутніми здійснили свої виступи інспектори ДСНС України, котрі провели урок безпеки життєдіяльності для юних слухачів, під час якого розповіли про небезпеку яку таїть в собі вогонь, та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій, а особливо під час літніх канікул та відпочинку на водних об’єктах.

Захід мав дві локації – а це представлення професії рятувальника та професії поліцейського.

Діти з задоволенням одягали бойовий одяг та пожежне оснащення рятувальників, а також екіпіровку поліцейського та спецзасоби. По завершенню заходу усі школярі отримали змогу посидіти в справжньому пожежно-рятувальному автомобілі ДСНС, та патрульному автомобілі Нацполіції з увімкненими сиренами та проблисковими маяками.